FORUM ALUMNI SMK AYER HITAM
~~~SELAMAT DATANG~~~
~~~Jom Update Topik-topik yang ada~~~
~~~Silaturrahim dijalin, kenangan dirungkai, membibitkan kembali senyuman~~~

Kalau belum Register....apalagiii...register je leee.....

Join the forum, it's quick and easy

~~~SELAMAT DATANG~~~
~~~Jom Update Topik-topik yang ada~~~
~~~Silaturrahim dijalin, kenangan dirungkai, membibitkan kembali senyuman~~~

Kalau belum Register....apalagiii...register je leee.....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH

mat syah_sanglang
shaifulanuar
mailsnsb_2
nz
Rosnah
mohdfaridg
Dielara@com
caca@bijak
Khairi
tOksiak
sani mustafa
Gee
lemontree95
MetSanglang
Hasbullah Othman
SidiA
ajaiTM
21 posters

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Empty Re: kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH

Post by Gee Mon Sep 07, 2009 10:26 pm

ajaiTM wrote:
Gee wrote:
ajaiTM wrote:aku dulu dok di hostel 1987 sampai 1994. paling last sekali ketua asrama aku pak lah tani(idup lg pun tak tau). dulu nama asmara lelaki namanya aspura. sepupu kepada aspuru. jiran dgn aspuri. warden yg paling best ialah cikgu suhaimi janggut. dia klu salah lain boleh ampun tp kalu tak semayang jemaah kena pemanpaq tokyu. kenangan yg paling aku tak leh lopa ialah ghobohnya dinding yg menyekat antara asrama putra dan putri angkara kami la... dinding tu diperbuat drp bata merah. mlm tu aku, pak lah, n rostam. kami telah membuat satu resolusi nak pi asrama puteri sambil mencuri. tepat jam 12.30 t.mlm, kami pun mulakan operasi. tujuan utama ialah nak pi mencuri aksesori mandi pompuan. sabon, syampo, losen dll. hi.hi..hi... :evil: sampai ujung dewan makan, kami pun ghabat la dinding tu. dinding tu baru siap buat. tp sapa nak pi dulu... la la lit tamplong, aku yg kena. aku pun mula la gaghaih dinding tu. ok selamat. bila aku sanpai sj seberang sempadan belah pompuan tu..., aku tgk dinding tu ikut aku.. aku pun tahan dan tolak semula bg betui. bila aku tolak, rupanya pak lah n pak tam(rostam) tak tahan dinding tu, depa cabut. apa lagi lg bruummmm... ghuntuh. yg paling syoknya dinding tu dah ghuntuh tp aku pi ghabat lagi pagaq nak pi sebelah asrama lelaki... bengong betui.. takut punya pasai pi ghabat lagi. patutnya aku belah la ikut dinding yg guntuh tu.. pas tu kami pakat pi gelak begulin-gulin... esoknya waden hingaq dinding ghuntuh.. kami kata angin kot... masa tu waden cikgu marzuki....(mat kie) sampai la ni aku dok ingat. tp jgn cita kat orang tau... sapa cita kat org aku sumpah jagi helikopta... :affraid:

pasal ni aku tau masa tu aku form five tengah ambik periksa SPM, time tu tinggal kami ja kat hostel form 5 n geng upper six, apalagi macam2 projek haram kami buat betoi dak jai......

sampai lani aku tak lupa kenangan di asrama bersama2 geng form 5. semua sekepala. rostam dah pi mana lani. aku ada jumpa azwira.. dia dok dekat dgn eria rumah aku..
rostam@pak tam lama dah aku tak jumpa tapi geng2 lain macam longgaq, mat nizam anjana, mael koceh ada jugak konatek sbb depa ni dok eria sg. petani ja. pastu kalu hang ingat shapri sanglang...la ni dia jadi polis wooo....dok kat IPD muar tapi kerap jugak turun putrajaya....pas raya ni aku nak boh gambaq kenangan masa kat hostel SMAH dulu kita pakat2 tengok zaman muda remaja kita.......amacam orai tak?
Gee
Gee
Kawan Kerap Masuk

Back to top Go down

kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Empty Re: kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH

Post by ajaiTM Mon Sep 07, 2009 10:30 pm

Gee wrote:
ajaiTM wrote:
Gee wrote:
ajaiTM wrote:aku dulu dok di hostel 1987 sampai 1994. paling last sekali ketua asrama aku pak lah tani(idup lg pun tak tau). dulu nama asmara lelaki namanya aspura. sepupu kepada aspuru. jiran dgn aspuri. warden yg paling best ialah cikgu suhaimi janggut. dia klu salah lain boleh ampun tp kalu tak semayang jemaah kena pemanpaq tokyu. kenangan yg paling aku tak leh lopa ialah ghobohnya dinding yg menyekat antara asrama putra dan putri angkara kami la... dinding tu diperbuat drp bata merah. mlm tu aku, pak lah, n rostam. kami telah membuat satu resolusi nak pi asrama puteri sambil mencuri. tepat jam 12.30 t.mlm, kami pun mulakan operasi. tujuan utama ialah nak pi mencuri aksesori mandi pompuan. sabon, syampo, losen dll. hi.hi..hi... :evil: sampai ujung dewan makan, kami pun ghabat la dinding tu. dinding tu baru siap buat. tp sapa nak pi dulu... la la lit tamplong, aku yg kena. aku pun mula la gaghaih dinding tu. ok selamat. bila aku sanpai sj seberang sempadan belah pompuan tu..., aku tgk dinding tu ikut aku.. aku pun tahan dan tolak semula bg betui. bila aku tolak, rupanya pak lah n pak tam(rostam) tak tahan dinding tu, depa cabut. apa lagi lg bruummmm... ghuntuh. yg paling syoknya dinding tu dah ghuntuh tp aku pi ghabat lagi pagaq nak pi sebelah asrama lelaki... bengong betui.. takut punya pasai pi ghabat lagi. patutnya aku belah la ikut dinding yg guntuh tu.. pas tu kami pakat pi gelak begulin-gulin... esoknya waden hingaq dinding ghuntuh.. kami kata angin kot... masa tu waden cikgu marzuki....(mat kie) sampai la ni aku dok ingat. tp jgn cita kat orang tau... sapa cita kat org aku sumpah jagi helikopta... :affraid:

pasal ni aku tau masa tu aku form five tengah ambik periksa SPM, time tu tinggal kami ja kat hostel form 5 n geng upper six, apalagi macam2 projek haram kami buat betoi dak jai......

sampai lani aku tak lupa kenangan di asrama bersama2 geng form 5. semua sekepala. rostam dah pi mana lani. aku ada jumpa azwira.. dia dok dekat dgn eria rumah aku..
rostam@pak tam lama dah aku tak jumpa tapi geng2 lain macam longgaq, mat nizam anjana, mael koceh ada jugak konatek sbb depa ni dok eria sg. petani ja. pastu kalu hang ingat shapri sanglang...la ni dia jadi polis wooo....dok kat IPD muar tapi kerap jugak turun putrajaya....pas raya ni aku nak boh gambaq kenangan masa kat hostel SMAH dulu kita pakat2 tengok zaman muda remaja kita.......amacam orai tak?

boh la gee.. aku tak s... dah... ni...
ajaiTM
ajaiTM
Kawan Rajin Masuk

Virgo Posts : 345

http://tengokni.com/

Back to top Go down

Post by ajaiTM Mon Sep 07, 2009 10:31 pm

khairi wrote:Baru ni aku jumpa sapa tah. Dia kata dok buat KPLI. Geng Mat Jai gak. Hang tau dak sapa2 geng hang yang dok buat KPLI la ni. Dia muda pada kita 2 tahun kut. Bini dia org Ayer HItam.
awat tak tanya nama... nak ingat mapuih tak ingat...
ajaiTM
ajaiTM
Kawan Rajin Masuk

Back to top Go down

kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Empty kenai dak sapa ni...ingat lg kot...

Post by ajaiTM Mon Sep 07, 2009 11:35 pm

kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Scan0002a.th

ni sapa gee... he..he..
ajaiTM
ajaiTM
Kawan Rajin Masuk

Back to top Go down

Post by SidiA Tue Sep 08, 2009 6:37 am

kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Scan0002a

Shahrul (syOn) kaaa.....dgn hang Ajai......
SidiA
SidiA
Kawan Masam..Sansen Gila..

Taurus Posts : 2719

http://toksiak-reputs.blogspot.com

Back to top Go down

Post by Khairi Tue Sep 08, 2009 9:34 am

Jai, yg aku kata tu Nizam Anjana tu kot. Kalau ada sapa2 buat KPLI la ni di Cheras, dia la tu.
Khairi
Khairi

Aries Posts : 1493

Back to top Go down

Post by SidiA Tue Sep 08, 2009 10:22 am

huh...biaq betui.....kalau itu la dianya.....nk jugak aku jumpa...ramai jugak kaum kt KL ni...
SidiA
SidiA

Back to top Go down

Post by Dielara@com Sat Sep 12, 2009 5:13 am

Amboi Syok nampak crita pasai kenangan lalu, Jai tu..oop Ajai no, nampak sangat la peleceh org asrama..ha ni dia dia otai asrama dah masuk sorang lagi. buat khairi tahniah dah jaya ada anak ramai..nak tanya skit. sidi A tu duk mcm tu lagi ka! tak dak sapa2 lagi ka..jgn marah no..baguih la kapla org yang buat porum ni (tau dah sapa) blh gak rewind kenangan dulu...salam perkenalan kembali.

Dielara@com
Kawan Baloq Liat

Cancer Posts : 25

Back to top Go down

Post by SidiA Sat Sep 12, 2009 5:33 am

Dielara@com wrote:Amboi Syok nampak crita pasai kenangan lalu, Jai tu..oop Ajai no, nampak sangat la peleceh org asrama..ha ni dia dia otai asrama dah masuk sorang lagi. buat khairi tahniah dah jaya ada anak ramai..nak tanya skit. sidi A tu duk mcm tu lagi ka! tak dak sapa2 lagi ka..jgn marah no..baguih la kapla org yang buat porum ni (tau dah sapa) blh gak rewind kenangan dulu...salam perkenalan kembali.
haipppppp.....................tetiba aku kena nih......hehehehehe.......glamer jugok aku nih....hahahaha......semoga tuan/puan terhibur....bantai je la ehhehehe..... kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Lol kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Lol kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Lol
SidiA
SidiA

Back to top Go down

Post by ajaiTM Tue Sep 15, 2009 3:23 pm

SidiA wrote:
Dielara@com wrote:Amboi Syok nampak crita pasai kenangan lalu, Jai tu..oop Ajai no, nampak sangat la peleceh org asrama..ha ni dia dia otai asrama dah masuk sorang lagi. buat khairi tahniah dah jaya ada anak ramai..nak tanya skit. sidi A tu duk mcm tu lagi ka! tak dak sapa2 lagi ka..jgn marah no..baguih la kapla org yang buat porum ni (tau dah sapa) blh gak rewind kenangan dulu...salam perkenalan kembali.
haipppppp.....................tetiba aku kena nih......hehehehehe.......glamer jugok aku nih....hahahaha......semoga tuan/puan terhibur....bantai je la ehhehehe..... kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Lol kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Lol kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Lol
pakat boh la sorang sikit....
hg det hang pi la cabut pokok depan asrama tu... hg ingat lagi kot....
ajaiTM
ajaiTM
Kawan Rajin Masuk

Back to top Go down

Post by MetSanglang Wed Sep 16, 2009 8:27 am

crita asrama ni aku tak brapa tau sangat,pasai aku tak dok asrama....hehhehe tapi satu ja yang aku tau selain dipangge asrama,ia juga boleh dipangge kedai gunting SMAH,nak meghiyah lagi bila tau ada spor chek ghambut atau lepaih kena taghah ngan bentayan ,mie janggut,suib botak masing2 pakat caghi mamak SMAH sughuh repair ghambut.
MetSanglang
MetSanglang
Kawan Rajin Chin Kelaih

Aquarius Posts : 656

Back to top Go down

Post by Khairi Wed Sep 16, 2009 8:36 am

MetSanglang wrote:crita asrama ni aku tak brapa tau sangat,pasai aku tak dok asrama....hehhehe tapi satu ja yang aku tau selain dipangge asrama,ia juga boleh dipangge kedai gunting SMAH,nak meghiyah lagi bila tau ada spor chek ghambut atau lepaih kena taghah ngan bentayan ,mie janggut,suib botak masing2 pakat caghi mamak SMAH sughuh repair ghambut.

Yg selalu jadi mamak gunting rambut asrama tu Jai dgn Det la. Kepala aku pun selalu kena tarah dgn Suid.
Khairi
Khairi

Back to top Go down

Post by lemontree95 Thu Oct 01, 2009 2:19 pm

WOI KHAIRI HANG DAH JADI CIKGU DI AYAQ HITAM KA....PATUT GAAMBAQ BUAT MUKA CENGEI...GILA JAWATAN NAK JADI GURU DISIPLIN LA TU....NAK TOP LA TU.....
lemontree95
lemontree95
Kawan Rajin Masuk

Gemini Posts : 418

Back to top Go down

Post by SidiA Thu Oct 01, 2009 3:23 pm

lemontree95 wrote:WOI KHAIRI HANG DAH JADI CIKGU DI AYAQ HITAM KA....PATUT GAAMBAQ BUAT MUKA CENGEI...GILA JAWATAN NAK JADI GURU DISIPLIN LA TU....NAK TOP LA TU.....
dia kalau jadi cikgu disiplin pun...dia tkleh lawan bentayan....huhuuhuh...
SidiA
SidiA

Back to top Go down

Post by lemontree95 Thu Oct 01, 2009 4:10 pm

razak taik pun besa jadi cikgu disiplin jgk......kiranya dia ni bleh ganti razak taik ni.....klau muka buat masam sikit lagi bleh jadi razak taik ni....muka ala nak teran tak teran tu.....coba hang buat muka lagu tu tgk khairi...
lemontree95
lemontree95
Kawan Rajin Masuk

Gemini Posts : 418

Back to top Go down

Post by Gee Thu Oct 01, 2009 8:43 pm

kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Scan0002wv

cuba hampa semua pakat2 teka sapa yang ada dalam gambaq tu.........

Last edited by SidiA on Thu Oct 01, 2009 8:53 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Aku dah edit......tadi gambaq tk keluaq)
Gee
Gee
Kawan Kerap Masuk

Back to top Go down

Post by Gee Thu Oct 01, 2009 8:53 pm

kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Scan0004dn

buat tatapan semua otai2 SMAH munkin dalam gambaq ni ada hat dok sekelaih dulu bulih ingat balik kot..........yg ada dalam gambaq tu hat duduk (adik ipaq cikgu mat ki, chot, solahuddin a.k.a din, pun, sehat, aku, mat chong a.k.a adik parid, longgaq, dik man a.k.a jasmanizam adik kepada jasman, arwah adi panjang (al-fatihah), pak eton, shaari, mail koceh, kalid, nizam anjana, yg last sekali tak ingat nama dia rasa2 jai ingat kot........
Gee
Gee
Kawan Kerap Masuk

Back to top Go down

Post by SidiA Thu Oct 01, 2009 8:59 pm

Adi panjang dah arwah....??? sakit apa weh...bila lagi.....???
SidiA
SidiA

Back to top Go down

Post by Gee Thu Oct 01, 2009 9:14 pm

dia meninggal dunia kalu tak silap dah 2 tahun dah accident kat sabah.....masa tu dia kena tukaq p sabah dari tudm subang....
Gee
Gee
Kawan Kerap Masuk

Back to top Go down

Post by Gee Fri Oct 02, 2009 10:43 pm

kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Scannedimage9j

khas utk paklah thany, jai TM dan own TM.........kenangan masa gila2 remaja....
Gee
Gee
Kawan Kerap Masuk

Back to top Go down

Post by Khairi Fri Oct 02, 2009 10:49 pm

Bila tengok gambaq tu, ingat kat Own Mud, kami dok cin kelas pi Batu Pahat dulu, hahaha.
Khairi
Khairi

Back to top Go down

Post by SidiA Sat Oct 03, 2009 1:01 am

cayalah Gee....gambaq lama semua tuhhh....
SidiA
SidiA

Back to top Go down

Post by mohdfaridg Sun Oct 04, 2009 8:26 am

pasai asrama jai tu paling penakut.aku suruh pi solat dia tak mau,last sekali dia jalan tengah malam pi solat kat surau sekolah.apa lagi cabut la .mamai aapa la dia ni......
mohdfaridg
mohdfaridg
Kawan Kerap Masuk

Pisces Posts : 64

Back to top Go down

Post by SidiA Sun Oct 04, 2009 4:52 pm

mohdfaridg wrote:pasai asrama jai tu paling penakut.aku suruh pi solat dia tak mau,last sekali dia jalan tengah malam pi solat kat surau sekolah.apa lagi cabut la .mamai aapa la dia ni......
hehehhe...aku ada dengaq citer nih...jai jalan dlm tidoq p surau...lalu plak depan Aspuri hahahah....
SidiA
SidiA

Back to top Go down

Post by MetSanglang Mon Oct 05, 2009 3:12 pm

Gee wrote:kenangan yg tak dapAt dilupakan di SMKAH - Page 3 Scan0002wv

cuba hampa semua pakat2 teka sapa yang ada dalam gambaq tu.........
kepada pak cik-pakcik penanam jagung!...........ni la muka-muka penyamun jagung di kebun pakcik.tula jangan tanam jagung di belakang SMAH,tengok tu penyangak2 ni bukan sebijik 2 depa kebaih sampai seguni ,haremmmmm sungguh......tu tu kepala dia tu yang tukang bakaq dengan asisten dia yang dok sebelah tu baju bighu muda yang pejam mata sai pedih kena asap...........!!!!!!!!!!!!
MetSanglang
MetSanglang
Kawan Rajin Chin Kelaih

Aquarius Posts : 656

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics